08.09.2009 00:16 - Аржентина загуби от Бразилия
Автор: sportnewss Категория: Спорт
Прочетен: 1262 Коментари: 0 Гласове:
1

Аржентина загуби от Бразилия
imageАржентина загуби домакинския си мач срещу Бразилия с 1-3 и по този начин,бразилците се утвърдиха на първото място в квалификационната група с  30 точки от 15 срещи,докато аржентинците са на четвърта позиция с 22 също след 15 изиграни мача.Възпитаниците на Диего Марадона не се представят много убедително,играят на приливи и отливи,имаха разгромни загуби,сега и домакинска загуба,макар и от Бразилия.Първите 4 отбора се класират за световното,а петият ще играе бараж с четвъртия от зона КОНКАКАФ.Аржентинците се намират на четвърто място,само на 2 токи от петия Колумбия,която има 20,както и Еквадор със същия актив.Луизао откри за кариоките,Луиш Фабиано удвои,съответно в 24ата и 31ата мин.Датоло върна надеждите на аржентинците в 65ата,но само 3 минути по-късно отново Луиш Фабиано оформи крайния резултат в супердербито1-3.Бразилия,Парагвай,Чили и Аржентина заемат засега първите 4 места в класирането.Уругвай и Венецуела,съответно също имат шанс,докато Боливия и Перу се очертават като аутсайдери.В зона Азия в първи мач бараж Бахрейн и Саудитска Арабия завършиха 0-0.Победителят от този бараж ще играе с Нова Зеландия за класиране на световното първенство.

Тагове:   Аржентина,   бразилия,